ID korelacije:81d1379e-cc24-9090-1dfc-273388b63de3

Predstavitev projekta Magna Nukleus
02.december 2017 ob 08:00, Zoran Pučko

Alumni klub Fakultete za gradbeništvo, prometno inženirstvo in arhitekturo (ALUMNI klub FGPA) v sodelovanju z občino Hoče-Slivnica, organizira predstavitev projekta Magna Nukleus, dne 12. 12. 2017 ob 16 uri v sejni sobi B-304, Smetanova 17, 2000 Maribor.

Baner_predstavitev Magna_FGPA_V2.jpg

Predstavitev je namenjena članom ALUMNI kluba FGPA, študentom, sodelavcem fakultete ter zainteresirani javnosti.

Predstavitev bo zajemala:

• Uvodni pozdrav predstavnika ALUMNI kluba FGPA
  • Uvodni pozdrav župana Občine Hoče-Slivnica
  • Predstavitev podjetja Magna Steyr in projekta Magna Nukleus, s strani vodje projekta
  • Predstavitev zasnove objekta Magna Nukleus, z vidika odgovornega projektanta iz podjetja Biro Biro d.o.o.
  • Predstavitev izvajanja del na gradbišču Magna Nukleus, s strani predstavnika izvajalskega podjetja Pomgrad d.d.
  • Predstavitev projekta Magna Nukleus, z vidika strokovnega nadzora nad izvedbo del iz podjetja Štajerski inženiring d.o.o.

Vljudno vabljeni.