ID korelacije:36aa739e-dcf7-9090-8e47-832fc8e311a7

Tečaj iz programa Archicad 21 za študente FGPA
02.marec 2018 ob 08:00, promocija fgpa

​Študentski svet Fakulete za gradbeništvo, prometno inženirstvo in arhitekturo ter Bimatori, Inštitut za informacijsko modeliranje v gradbeništvu, organizirata tečaj iz programa Archicad 21.

Število mest je omejenih na 20.

TRAJANJE TEČAJA:
5 terminov po 3 šolske ure.

O TEČAJU:
Na tečaju bodo predstavljene osnove uporabe programa. Osredotočili se bomo na nastavitve programa, splošnemu 3D modeliranju ter arhitekturnim elementom. Na tečaju bo predstavljen BIM-pristop načrtovanja objektov, zato bomo nekaj časa posvetili tudi dodajanju in spreminjanju atributov, popisom količin in prenosu podatkov. Da bodo vaši končni izdelki tudi primerno urejeni in lepi na pogled bomo prikazali tudi pripravo risb in vizualizacijo.

​KOMU JE NAMENJEN:
Tečaj je namenjen gradbenikom in arhitektom, s statusom študenta na UM FGPA.

Prijavite se lahko na spodnji povezavi, kjer je podanih tudi več informacij:​

​http://studenti.fg.um.si/racunalniski-tecaj-archicad-21/

ARCHICAD.png