Več tržnic v Mariboru je v klavrnem stanju. Kupcev in prodajalcev je malo ali jih sploh ni, objekti pa so dotrajani. A tisti, ki jim ni vseeno, si prizadevajo, da bi spet zaživele.
Več na povezavi: https://www.rtvslo.si/radio-maribor/na-mali-trznici-vse-vec-obiskovalcev/487277